Onderstaand vinden jullie een volledig overzicht van onze  lessenrooster 2019-2020

Al onze lessen worden gespreid over een week . Bij elke les hebben wij gezorgd voor één of meer HOOFDLESGEEFSTERS. Zij worden vakkundig bijgestaan door enkele HULPLESGEEFSTERS.

Wij maken gebruik van 2 sporthallen binnen onze gemeente:

  • sporthal Ravels, Kloosterstraat
  • Sporthal Molenslop te Weelde

Heeft U een keuze kunnen maken? Klik dan vlug op onderstaande knop om in te schrijven

Sporthal: Kloosterstraat te Ravels

GROEP


DAG


UUR


LOCATIE


HOOFDLESGEVING


HULPLESGEVING


1ste leerjaarMaandag18.00-19.00SZ RavelsLynn Verschueren

Xana van Gils-

Britt Exelmans

5de + 6de leerjaarMaandag19.00-20.00SZ RavelsJana van LaerLynn Verschueren
ConditieMaandag20.30-22.30SZ Ravels

Nienke Klaver

Senne Versmissen

 
4de leerjaarDinsdag18.30-19.30SZ RavelsJill VersteynenFran de Hond
+12 jarigenDinsdag19.30-20.30SZ RavelsJana Van Laer

Merel Meulders

Silke Van Ginhoven

2de leerjaarWoensdag17.30-18.30SZ RavelsLynn Verschueren

Shani van Gils

Jelle van Laer

3de leerjaarWoensdag18.30-19.30SZ RavelsBieke Peeters

Jelle van Laer-

Shana Van Gils

DamesDonderdag20.00-21.00SZ RavelsGreet Vaes 

Kleuters  1

(1ste kleuterklas)

Zaterdag9.30-10.15SZ Ravels

Gitte Verhagen

Carolien Mertens

Silke van de Lisdonk-

Fran de Hond

Lynn Verschueren

Jana van Laer

Lien Van de Velde

Daphne Brokx

Kleuters 2

(2de  kleuterklas)

Zaterdag10.15-11.00

 

SZ Ravels

 

Gitte Verhagen

Carolien Mertens

 

Fran de Hond

Jana van Laer

Lien Van de Velde

Daphne Brokx

Kleuters 3

(3de kleuterklas)

Zaterdag11.00-11.45SZ Ravels

Gitte Verhagen

Carolien Mertens

Fran de Hond

Jana van Laer

Lien Van de Velde

Daphne Brokx

Sporthal Molenslop te Weelde 

 

 

 

Groep   

 

 

Tumbling:

Recrea + C

Maandag

18.30-20.00

1/3 MOL

Sharon Verhoeven

Deborah Adams

Tumbling
B + C

Dinsdag

19.00-20.30

1/3 MOL

(cafetaria)

Anouch Proost

 

 

Dinsdag

19.00-20.30

Poly

(1ste en 2de vd maand)

Sam Adriaensen

 

Voorb. Tumbling

Woensdag

17.30-19.00

1/3 MOL

Deborah Adams

Lorenzo Bleumink

Tumbling

B

Woensdag

19.00-20.30

1/3 MOL

(cafeteria)

Annelies Ceusters

 

Lies van Gestel

Acro

Woensdag

18.00-20.00

Poly

Robine Swaans

 

Fenna van den Brekel

Michelle van Ginhoven

Tumbling

Recrea

Donderdag

18.30-20.00

1/3 MOL

Deborah Adams

Hanne Lauwers

Lorenzo Bleumink

Dans: Shake

(4de – 6de leerjaar)

Vrijdag

19.00-20.00

Poly

Lien Vermonden

Hanne van Dommelen

Dans: Motion
(+12 jarigen)

Vrijdag

20.00-21.00

Poly

Lien Vermonden

/

Dansspetters

(Kleuterdans)

Zaterdag

08.45-09.30

Poly

Karolijn de Wit

Anouk van den Borne

Jolien Jespers

Dans: Move

(1ste - 3de leerjaar)

Zaterdag

09.30-10.30

 Poly

 Jolien Jespers

Karolijn de Wit

Acro

Zaterdag

09.30-11.30

1/3 MOL

Robine Swaans

 

 

Tumbling

B - C

Zaterdag

08.45-10.45

1/3 MOL

Annelies Ceusters

Marijke Ceusters (2w)

Lotte de Boer

Lies van Gestel

G-move

Zaterdag

10.30–11.30

Poly

Nienke Klaver /  Senne Versmissen

Silke van de Lisdonk

Lenka Gremmen

Lynn Verschueren

Voorbereidende tumbling

Zaterdag

11.30-13.00

1/3 MOL

Nienke Klaver

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.  Meer info

X