Onderstaand vinden jullie een volledig overzicht van onze  lessenrooster 2020-2021

Al onze lessen worden gespreid over een week . Bij elke les hebben wij gezorgd voor één of meer HOOFDLESGEEFSTERS. Zij worden vakkundig bijgestaan door enkele HULPLESGEEFSTERS.

Wij maken gebruik van 2 sporthallen binnen onze gemeente:

  • sporthal Ravels, Kloosterstraat
  • Sporthal Molenslop te Weelde

Heeft U een keuze kunnen maken? Klik dan vlug op onderstaande knop om in te schrijven

GROEPDAGUURLOCATIEHOOFDLESGEVINGHULPLESGEVING
1e leerjaarMaandag18.00 - 19.00SZ RavelsLynn VerschuerenLiene Aerts
Louka Verreydt
5e & 6e leerjaarMaandag19.00 - 20.00SZ RavelsJana Van LaerLynn Verschuren
Marie Maes
ConditieMaandag20.30 - 22.30SZ RavelsNienke Klaver
Senne Versmissen
4e leerjaarDinsdag18.30 - 19.30SZ RavelsJill Versteynen
Lynn Verschueren
Britt Exelmans
Xana Van Gils
Lenka Gremmen
2e leerjaarWoensdag17.30 - 18.30SZ RavelsJelle Van LaerFran de Hond
Daphne Brockx
3e leerjaarWoensdag18.30 - 19.30SZ RavelsBieke PeetersJelle Van Laer
Shani Van Gils
+12 jarigenWoensdag19.30 - 20.30SZ RavelsJana Van LaerLynn Verschueren
Jelle Van Laer
DamesDonderdag20.00 - 21.00SZ RavelsGreet Vaes
Kleuters 1
1e Kleuterklas
Zaterdag9.30 - 10.15SZ RavelsGitte Verhagen
Carolien Mertens
Silke Van de Lisdonk
Jana Van Laer
Lien Van de Velde
Louka Verreydt
Kleuters 2
2e Kleuterklas
Zaterdag10.15 - 11.00SZ RavelsGitte Verhagen
Carolien Mertens
Silke Van de Lisdonk
Jana Van Laer
Lien Van de Velde
Louka Verreydt
Kleuters 3
3e Kleuterklas
Zaterdag11.00 - 11.45SZ RavelsGitte Verhagen
Carolien Mertens
Silke Van de Lisdonk
Jana Van Laer
Lien Van de Velde
Louka Verreydt
Fran de Hond
G- MoveZaterdag12.15 - 13.15SZ RavelsSilke van de Lisdonk
Carolien Mertens
Senne Versmissen
Amber Lenaerts
GROEPDAGUURLOCATIEHOOFDLESGEVERHULPLESGEVER
Tumbling B + CDinsdag19.00 - 20.30 1/3 MOL (cafetaria)
ofwel
POLY
(1e & 2e van de maand)
Anouch ProostSam Adriaensen
Sharon Verhoeven
ACROWoensdag18.00 - 20.00POLYMichelle Van Ginhoven
Robine Swaans
Fenna Van de Brekel
Voorb. TumblingDonderdag17.30 - 19.001/3 MOLNienke KlaverShani Van Gils
Tumbling BDonderdag19.00 - 20.301/3 MOL(cafetaria)
ofwe
POLY
(3e van de maand)l
Annelies Ceusters
Marijke Ceusters (2W)
Jelle Van Laer
DANS: Shake
(4e - 6e leerjaar)
Vrijdag19.00 - 20.00POLYLien VermondenHanne Van dommelen
DANS: Motion
(+12 jarigen)
Vrijdag20.00 - 21.00POLYLien Vermonden
DANS: Dansspetters
(kleuterdans)
Zaterdag08.45 - 9.30POLYJolien JespersSaar Tops
Lenka Gremmen
DANS:Move
(1e - 3e leerjaar)
Zaterdag09.30 - 10.30POLYJolien JespersHanne van den Bliek
Lenka Gremmen
Ouder -Peuter Gym Groep 1
VOLZET
Zaterdag10.30 - 11.15POLYLenka GremmenNienke Klaver
Ouder -Peuter Gym Groep 2
Zaterdag11.15 - 12.00POLYLenka GremmenNienke Klaver
ACROZaterdag09.30 - 11.301/3 MOLRobine SwaansFenna van den Brekel
Femke van Ginhoven
Tumbling RecreaZaterdag 08.30 - 10.001/3 MOLAnke KustersShani Van Gils
Tumbling B - CZaterdag09.45 - 11.451/3 MOL(cafetaria)Annelies CeustersLies van Gestel
Sharon Verhoeven(2W)
Voorb.TumblingZaterdag11.30 - 13.001/3 MOLNienke KlaverLotte de Boer
Marie Maes
Lowies Dehaene

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.  Meer info

X